امروز: جمعه ۰۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 28
send print
معرفی
شركت فالق صنعت در سال 1369 با هدف ارائه خدمات فنی و مهندسی در طرح ها و پروژه های صنعتی و ارائه خدمات طراحی تفضیلی و طرحهای بهسازی و افزایش ظرفیت خطوط تولید كارخانجات و طراحی و اجراء سیستم های اتوماسیون صنعتی در تهران تاسیس گردید.
پس از ایجاد ساز و کارهای مناسب و افزایش کیفی و کمی امکانات و منابع ، شرکت فالق صنعت به عنوان پیمانکار عمومی احداث صنایع در سال 1374 فعالیتهای عمده خود را در زمینه احداث کارخانجات صنعتی به روش EPC با انعقاد قرارداد پنج واحد کارخانه استحصال شکر از نیشکر مجموعا به ظرفیت 500 هزار تن در سال آغاز نمود و  در سال 1378 در پی اجرای موفق  5 طرح مذکور ماموریت اجرای 2 طرح  دیگر در قالب قرارداد الحاقی را نیز پذیرفت.
شرکت فالق صنعت بواسطه تجارب ارزنده خود در خصوص احداث کارخانجات و همچنین ارائه خدمات فنی مهندسی از سال 1386 وارد حوزه پروژه های نفت و گاز گردید و تاکنون موفق به انجام سه پروژه بزرگ در پالایشگاههای پارس جنوبی گردیده است.
اکنون شرکت فالق صنعت افقی بسیار گسترده تر را در پیش دارد. در حال حاضر به یاری مدیران متعهد و کارشناسان و متخصصان خود شرایط لازم جهت نفوذ در بازارهای خارج از ایران را در قالب ارائه خدمات فنی و مهندسی با تکیه بر تجربیات با ارزش سالها فعالیت موفق صنعتی در کشور و گسترش عرصه فناوری و توانمندی متخصصان ایرانی به حوزه های آسیایه میانه ، خاورمیانه و آمریکای لاتین ایجاد نموده است.