امروز: جمعه ۰۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 28
کد خبر: ۱۰۳
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۶

در پی تصمیم اتخاذ شده در مهر ماه سال ۱۳۸۱ فی مابین شرکت مدیریت هیربدان، شرکت مهندسی و ساخت تأسیسات دریایی ایران و شرکت بین المللی پتروتک سان، موافقت گردید یک شرکت ایرانی به منظور فعالیت در زمینه های ذیل تاسيس گردد :

۱. مشاوره و انجام کلیه خدمات مهندسی، پیمانکاری، اجراء و مدیریت طرح های صنعتی و تولیدی به ويژه در بخش صنايع نفت، گاز و پتروشیمی در داخل و يا خارج از كشور.
۲. تهيه، توليد و تامين تجهيزات و امكانات مورد نياز، همكاري با سازندگان و تهيه كنندگان داخلي و خارجي.  
۳. تحصيل اعتبار، ‌استفاده از تسهيلات مالي و انواع تامين مالي و سرمايه گذاري و ساير فعاليت هاي بازرگاني، مالي، تداركاتي و اجرايي در تمام و يا قسمت هايي از طرح ها و پروژه هاي مربوطه.
۴. انجام كار بصورت كليد در دست يا طراحي، ساخت، نصب و راه اندازي (EPC)، مديريت پروژه، ‌مديريت پيمان، نظارت و بازرسي فني.
۵. طراحی، تامین و امور پیمانکاری مربوط به سازه های دریایی و ساحلی، سدها و ساختمان نیروگاه آبی، سازه های هیدرولیکی، تونل های آب، مخازن آب و شبکه های توزیع آب و کانال های انتقال آب، شبکه های جمع آوری و انتقال فاضلاب، عملیات ساختمانی سیویل و تاسیسات و تجهیزات تصفیه خانه های آب و فاضلاب، استخراج، فرآوری، ذخیره و تبدیل مواد خام و تولید در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع سنگین معدنی و صنایع فلزی، کارخانجات تولید وسایل حمل و نقل، تجهیزات خطوط انتقال مواد در کارخانجات، بهینه سازی مصرف انرژی و ...
۶. تحصيل و يا انتقال دانش فني در اشكال مختلف آن.
۷. قبول و واگذاري هرگونه نمايندگي، مجوز، امتياز، ليسانس و امثال آن.
۸. توليد، توزيع و انجام پروژه هاي نيروگاهي.
۹. واردات و صادرات كليه كالاهاي مجاز بازرگاني.
شرکت توسعه سازه های دریایی تسدید بعنوان یک پیمانکار عمومی(GC) در صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاهی می باشد که توانایی اجرای امور مهندسی، تدارک، اجرا، تامین منابع مالی و مدیریت پروژه های EPC را دارا می باشد. این شرکت در هر دوحوزه خشکی (Onshore) و فراساحل (Offshore) فعال بوده و با داشتن گواهی نامه های بین المللی معتبر از جمله تقدیرنامه دوستاره تعالی سازمانی (EFQM) با طراحی، ساخت و نصب ۱۱ جاکت نفتی دریایی که یکی از آنها بزرگترین سکوی نفتی خاورمیانه می باشد و همچنین اجرای حدود ۳۰۰ کیلومتر خط لوله و کابل گذاری زیردریایی و خشکی در منطقه نفتی رشادت، ایلام - سلمان و ابوذر - نوروزاز شرکت های پیشرو و چابک در صنعت فراساحل کشور می باشد.
نام:
ایمیل:
* نظر: