امروز: جمعه ۰۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 28
کد خبر: ۳۰
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۱ - ۱۳:۳۷

شركت فالق صنعت در سال 1369 با هدف ارائه خدمات فني و مهندسي در طرحها و پروژه هاي صنعتي و ارائه خدمات طراحي تفضيلي و طرحهاي بهسازي و افزايش ظرفيت خطوط توليد كارخانجات و طراحي و اجراء سيستم هاي اتوماسيون صنعتي در تهران تاسيس گرديد .

اين شركت در سالهاي بعد از تاسيس با ماموريت احداث هفت پروژه بزرگ صنعتي به روش EPC براي استحصال شكر از نيشكر در منطقه خوزستان با ظرفيت هر كارخانه يكصد هزار تن در سال برنامه ريزي و فعاليت نمود كه 6 طرح تحويل و به بهر برداري رسيده و آخرين كارخانه با پيشرفت حدود 78 درصد در حال اجراء مي باشد .

با توسعه فعاليتهاي خود در سال 1386 شركت فالق صنعت موفق به اخذ چند پروژه در حوزه هاي نفت و گاز در پارس جنوبي فازهاي 15و16 گرديد كه از جمله اجراء Flare Packing                (N-OSBL) با روش EPC و احداث ساختمانهاي NIB و اجراء واحدهاي 142و141و140 در عسلويه مي باشد كه در حال حاضر نيز در سال 1388 در حال اجراء و پيشرفت مي باشد .

شركت فالق صنعت آمادگي ارائه خدمات در حوزه هاي خطوط انتقال آب و فاضلاب و نفت و گاز و تصفيه خانه و صنايع معدني و اجراء كارخانجات سيمان به روش EPC و احداث             مجتمع هاي پالايشگاهي و پتروشيمي را دارد .

اين شركت با تاسيس شركتهاي زيرمجموعه خود توان اجرايي در زمينه هاي Construction و Commissioning و Start up و Maintenance را بوجود آورده كه در قالب شركتهاي مستقل ارائه خدمات مي نمايند .

بدين ترتيب ارائه كليه خدمات مورد نياز طرحها و پروژه ها شامل طراحي و ساخت و تامين تجهيزات و نصب و راه اندازي در بالاترين سطح كيفي توسط اين شركت ارائه مي گردد .

برچسب ها: فالق ، صنعت ، سدید ، سایت
نام:
ایمیل:
* نظر: