تسدید شرکتی پیشرو در حوزه تاسیسات دریایی

مدیرعامل هولدینگ گروه صنعتی سدید با اشاره به توانمندی‌های شرکت توسعه سازه‌های دریایی تسدید از انجام موفقیت آمیز پروژه نصب و راه‌اندازی گوی شناور(spm) 100 هزار تنی در بندر سیراف و نیز حضور در پروژه های تعمیر و نگهداری و بهره برداری پالایشگاهی خبر داد.

امیرحسین کاوه در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار کرد: در حال حاضر شرکت تسدید در اجرای پروژه‌های نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاهی به صورت (EPC) و یا Turn key در بخش خشکی و در بخش دریا شناخته می‌شود و با داشتن گواهی نامه‌های بین‌المللی معتبر، یکی از شرکت‌های پیشرو در حوزه تاسیسات دریایی است.

وی افزود: این شرکت با ساخت ۱۱ جاکت نفتی که یکی از آن‌ها بزرگترین سکوی نفتی خاورمیانه است و همچنین اجرای خطوط لوله و کابل‌گذاری زیردریایی مناطق نفتی رشادت-ایلام وسلمان-ابوذر و نوروز، از شرکت‌های مطرح کشور در صنعت فراساحل کشور است.

مدیرعامل گروه صنعتی سدید اظهار کرد: شرکت تسدید در طول سال‌های فعالیت خود پروژه‌های مهمی همچون اجرای خطوط لوله فلزی واحد لخته‌گیری تاسیسات فشار گاز سلمان، ساخت پل‌ها، سه پایه‌ها و مشعل‌های فازهای ۹و۱۰ پارس جنوبی، موتور ژنراتور گازسوز به همراه سیستم بازیافت حرارت (CHP) ، احداث خط لوله ۱۶ اینچ حدفاصل آبادان تا نظامیه اهواز،  توسعه و نوسازی جاکت‌های میدان نفتی رشادت، طرح اضطراری توسعه سکوی هنگام، ساخت جاکت‌ میدان گازی هنگام، اجرای لوله گذاری خطوط لوله درون میدان (Infield) میادین نفتی ایلام و سلمان ، ابوذر- نوروز، ساخت جاکت میدان نفتی فروزان و ساخت جاکت‌های فاز ۱۹ پارس جنوبی را  انجام و تحویل داده است.

کاوه بیان کرد: بنا بر اتخاذ تصمیمات  استراتژیک در سطوح کلان هولدینگ گروه صنعتی سدید مقرر شده است حضور در بخش نگهداری و بهره برداری پالایشگاهی، در راستای توسعه  سبد خدماتی این شرکت به آن افزوده شود. در این خصوص در طی چند سال اخیر شرکت تسدید در  مناقصات مختلف پروژه های تعمیر، نگهداری و بهره برداری پالایشگاهی  شرکت  کرده و موفق به برنده شدن در برخی از این پروژه ها همچون پروژه های بهره برداری و تعمیر و نگهداری پالایشگاه ششم پارس جنوبی، پالایشگاه گازی فجر جم و پالایشگاه فراورش گازی هنگام؛ شد. در این راستا هفته گذشته نیز شرکت توسعه سازه های دریایی تسدید مجددا برنده مناقصه انجام خدمات عملیات صنعتی پالایشگاه ششم مجنمع گاز پارس جنوبی  شده است.

وی افزود: هم اینک شرکت تسدید با توجه به رضایت کارفرمایان مربوطه دربخش پالایشگاهی، مصمم است این بخش از خدمات خود را توسعه  وگسترش داده و سهم بازار خود در این حوزه را افزایش دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید